Встановлення інвалідності дитині, яка постраждала внаслідок бойових дій

Збройна агресія російської федерації проти України вражає своєю жорстокістю та цинізмом. Велика трагедія українського народу сьогодні полягає в тому, що, крім житла і майна, ворог нищить та калічить людей, як дорослих, так і дітей. Вони потребують не тільки своєчасної та якісної медичної допомоги, а й допомоги в отриманні певного соціального статусу, що надасть можливість користуватися встановленими державою пільгами та гарантіями.

Вчинення кримінально протиправного діяння під впливом фізичного та психологічного примусу

В умовах російської військової агресії зустрічаються непоодинокі випадки, коли громадяни України, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, піддаються примусу до вчинення протиправних дій.

ФССУ відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

Як отримати компенсацію на оплату комунальних послуг за безоплатний прихисток внутрішньо переміщених осіб

Вторгнення російських військ на територію нашої країни спричинило появу великої кількості осіб, які були вимушені покинути свої домівки та переміститися до безпечних регіонів. Громадяни України, які виявили бажання надати безоплатно прихисток внутрішньо переміщеним особам (ВПО) можуть отримати від держави компенсацію витрат за тимчасове розміщення таких осіб, які перемістилися у період воєнного стану.