Що робити, якщо Ваша дитина стала жертвою кібергрумінгу?

Реалії нашого життя такі, що більшість свого часу ми проводимо в мережі інтернет. Сьогодні інтернет – це простір для спілкування, знайомств, навчання та роботи. Однак виникає просте питання чи є цей простір, дійсно, безпечним для наших дітей, адже останнім часом випадків сексуального насильства і шахрайства серед дітей під час використання інтернету значно побільшало, тому кожен має знати про небезпеку, яка може чекати на наших дітей в інтернеті.

Як отримати податкову знижку на навчання?

Студенти, які здобувають освіту на контрактній основі, мають право на певну компенсацію вартості освітніх послуг. Законодавством встановлена можливість повернути частину податку з суми, сплаченої за кожний навчальний рік – це так звана «податкова знижка». Право на податкову знижку за навчання мають лише фізичні особи, які отримують офіційно зарплату та платять з неї податок на доходи.

Порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі військовослужбовців в період дії воєнного стану: коротко про головне

Воєнні питання та питання, пов’язані із військовослужбовцями зараз у топі запитуваних. Одне із таких стосується внесення змін до порядку виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі військовослужбовців у період дії воєнного стану, про це піде мова далі:

Особливості правового статусу осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Наразі через повномасштабну війну росії проти України та дії окупантів у багатьох регіонах нашої держави відбуваються викрадення громадян. Доля деяких українців наразі залишається невідомою, зв’язок між рідними та близькими втрачений. Тому важливим для людей, які втратили зв’язок з близькою людиною, є визначення правового статусу особи, з якою втрачено зв’язок і місцезнаходження якої невідомо.