1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

З почуттям глибокої поваги дякую сивочолим ветеранам за самовідданий подвиг та визволення від фашистської навали. Пам’ятаймо про загиблих і померлих та цінуймо живих! Подвиг переможців у Другій світовій війні нині гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Завойована старшим поколінням Перемога надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух та допомагає йти вперед, долаючи труднощі.

Заходи Велимченської громади з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні 1941-1945 років.

8 травня:

- 10:00 мітинг-реквієм біля пам'ятника Скорботної Матері "Схиляємо голову низько щоб шану полеглим віддати", село Велимче;

- 10:30 - панахида за загиблими Ветеранами які загинули в роки Великої вітчизняної війни та померлих в мирний час, яку відслужить отець Дмитро;

- 11:00 Покладання квітів до пам'ятних знаків;

- 11:30 мітинг-реквієм біля пам'ятника Загиблим односельчанам в II Світовій війні присвячений Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом в Європі " Свято зі сльозами на очах", село Датинь;

- 14:00 мітинг-реквієм на могилах воїнів УПА "За честь, за волю, за українську долю" в урочищі "Обрізки", село Запілля.

9 травня

- 10:00 розпочнеться поминальна панахида в Свято-Покровському храмі села Велимче;

- 10:30 святкове богослужіння та поминальна панахида в церкві 12 Апостолів с.Велимче

Нехай пам’ять про їх подвиги вічно живе у прийдешніх поколіннях, а повага до ветеранів та жертв війни завжди променіє в серці кожного з нас. Бажаю усім мирного неба, світлих надій та упевненості у завтрашньому дні!

Прийди і віддай шану !Фото без опису