Велимченська громада
Волинська область, Ратнівський район

Голова громади

Павлович Анастасія Іванівна

Народилася 19 квітня 1991 року в с.Тур Ратнівського району Волинської області. Громадянка України. Не одружена.

З вересня 1997 року по червень 2001 рік навчалась в Турській загальноосвітній школі І - ІІІ ступеня. З 2001 по 2008 роки навчалася в НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок" села Велимче.

вересні 2008 року зарахована до Луцького інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де здобула диплом молодшого спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Правознавство», у липні 2011 на підставі диплому молодшого спеціаліста була зарахована на третій курс Луцького інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де здобула базову вищу освіту за напрямком підготовки «Правознасвство» та отримала кваліфікацію юриста і диплом бакалавра з відзнакою. У липні 2013 року зарахована до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на юридичний факультет, де здобула повну вищу юридичну освіту та в 2014 році отримала диплом спеціаліста.

19 грудня 2014 року призначена на посаду головного спеціаліста відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника, як таку, що пройшла конкурс.

4 листопада 2015 року обрана на посаду сільського голови Велимченської сільської ради.

10 листопада  2017 року обрана на посаду голови Велимченської ОТГ.

Контактний телефон: 067-45-75-864, е-mail: velumhe@ukr.net